Motanel Tutorials

AcasaAcasa  RegulamentRegulament  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Banner GraphicWorld

Navigare :: Cereri Imagini :: Cereri finalizate
AutorMesaj
 SpeedExpress
Rang: Membru - MT™

Respetarea regulilor Utilizator banat

Vezi profilul utilizatorului
MesajSubiect: Banner GraphicWorld Lun 3 Ian 2011 - 11:07
Tipul imaginii: : Banner
Dimensiunile imaginei: 600-230px
Culoarea fundal : alb argintiu
Text-ul dorit : Culoarea textului dorit si textul pe care il doriti: Ex: GraphicWorld The Graphic is World
Font:twilight_new_moon
Link imagine : http://teamtutorials.com/wp-content/uploads/2008/01/easy-abstract-photoshop-tutorial-201.jpg
Link catre fontul dorit :http://www.dafont.com/twilight-new-moon.font
Alte Specificatii :sa fie ceva spre gri spre cenusiu
si la imagine sa fie chestia aia flacara aia sau ce o fi cu mov sau roz

Ultima editare efectuata de catre SpeedExpress in Mier 12 Ian 2011 - 11:39, editata de 2 ori
 Rylled
Rang: Fondator

Respetarea regulilor 100%

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Lun 3 Ian 2011 - 12:34
O sa ti-o fac maine si revin cu un edit dar nu inteleg ceva...

Font:twilight_new_moon
Link catre fontul dorit : MinimalHard
2 fonturi? Si la link trebuia sa pui link-ul.

Bannerul nu va arata bine daca imi dai acea imagine cu fundalul negru. Tu il vrei transparent si chiar daca ii sterg culoarea de fundal nu va arata prea bine. Ok, cum doresti.
 SpeedExpress

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Vin 14 Ian 2011 - 11:50
ce sa zic neseriosi am rugat ceva si nu mi sa dat astept mai bine de o saptamana jumatate
as dori sa se faca pana pa 15 la ora 12:00 daca nu sunteti neseriosi si eu am crezut ca sunteti de bun respect si un forum serios dar nu este .
 Kozmyn

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Vin 14 Ian 2011 - 12:51
SpeedExpress a scris:
ce sa zic neseriosi am rugat ceva si nu mi sa dat astept mai bine de o saptamana jumatate
as dori sa se faca pana pa 15 la ora 12:00 daca nu sunteti neseriosi si eu am crezut ca sunteti de bun respect si un forum serios dar nu este .
Logic ca nu-ti face nimeni acel banner daca nu raspunzi la acea intrebare adresata mai sus (dăăăă).

Spoiler:

Cretsu`

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Vin 14 Ian 2011 - 22:29
SpeedExpress a scris:

Citez:
Citat :
A fi membru al comunitatii MotanelTutorials este un privilegiu, nu un drept.
 BaCk

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Vin 14 Ian 2011 - 23:54
Kozmyn a punctat bine, poți avea și tu răbdare, sincer eu nu-s graffer, poți aștepta.Acum andreitm a plecat în vacanță din ce am înțeles eu, când a avut timp și voință să ți-l facă dar te-a întrebat ceva ca să se lămurească ce i-ai răspuns?Nimic, ba chiar ne-ai făcut neserioși, dacă suntem noi așa de neserioși de ce am ajuns sus iar tu ești tot jos și cu avertismente?Nu este o laudă, vreau să fiu lămurit, din câte știu cine e sus e om cu cap !
 SpeedExpress

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 15 Ian 2011 - 1:15
da asha este aici ai dreptate imi pare rau ca v-am facut neseriosi.
Si as dori daca nu poate azi andreitm sa preia aceasta cerere de altcineva daca se poate.
SE POATE?
 Rylled

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 15 Ian 2011 - 4:09
In acest moment nu pot sa-ti indeplinesc cererea deoarece sunt conectat de pe telefon. Deci , nu ti-l pot face. Cand ma intorc, il voi finaliza atunci.

"Incercati sa nu folositi limbaj de messenger/chat si ma refer la cuvintele prescurtate sau litere adaugate care nici macar nu-si au rost, cum ar fi: scz, pt, bv, brb, [cenzurat], gg, gj, nb, wb, dnd, etc. Sau inlocuirea literelor ţ din t cu tz si ş din s cu sh."

Reciteste regulamentul, mai bine spun...citeste-l.
 SpeedExpress

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 15 Ian 2011 - 6:28
ok dar daca nu poti tu pune pe altcineva ca nu ma supar, dar de o saptamana aproape 2 saptamani sa nu il preia nimeni ziceam ca sunteti neseriosi dar in fine.
mi-am cerut scuze si vreau sa il preia altcineva daca tu nu poti. si vreau astazi pana deseara la ora 19:30/21:00
ROG FRUMOS!!!

EDIT: Bine dar daca nu poti tu pune pe altcineva ca nu ma supar, dar de o saptamana aproape 2 saptamani sa nu il preia nimeni ziceam ca sunteti neseriosi dar in fine. Mi-am cerut scuze si vreau sa il preia altcineva daca tu nu poti. Si vreau astazi pana la orele 14:30/17:00
ROG FRUMOS!!!

Acuma este bine. Oricine l-ar face il rog sa se grabeasca putin!

Ultima editare efectuata de catre SpeedExpress in Dum 16 Ian 2011 - 0:40, editata de 1 ori
 BaCk

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 15 Ian 2011 - 13:57
Tocmai ți-a fost spus mai sus că nu este voie cu prescurtări de messenger „ok”=bine, numai că nu suntem englezi.O să-l preia cineva care dispune de timp, cel mai indicat ar fi să dai cât mai multe detalii, apropo punctuația o știi? După punct se începe cu literă mare.
 SpeedExpress

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Dum 16 Ian 2011 - 4:25
Astept !!!
 BaCk

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Dum 16 Ian 2011 - 8:36
Se pare că trebuie să te avertizez măi.

Ai făcut spam, știai?

Apropo, mi se pare mie sau în precedentul tău mesaj ai menționat cumva ceva de un ordin? Se citește printre rânduri, ai grijă că nu-mi place de tine, sunt cu ochii pe tine, eu zic să încetăm toți cu postatul aici până va apărea o creație.
 SpeedExpress

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Dum 16 Ian 2011 - 8:56
rog frumos sa ma iertati si imi cer scuze si vreau sa imi ziceti si mie cat mai dureaza aceasta creatie?
 BaCk

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Dum 16 Ian 2011 - 9:20
Foarte mult, andreitm ți-a pus la început o întrebare, dacă nu i-ai răspuns asta este.Tu nu dai detalii, dă-le în amănunt măcar, nu așa împrăștiate.Cu răbdarea treci și marea, dar tu te înneci la mal.
 SpeedExpress

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Dum 16 Ian 2011 - 10:16
Mersi pentru explicatie.
Andreitm as vrea sa faca asa cum e mai bine dupa detaliile mele acolo ca nu le mai modific(cred ca nu am voie) si exact asa cum crede el ca e mai bine asa sa il faca.
MULTUMESC MULT!!!!
 Rylled

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 22 Ian 2011 - 6:06
Nu m-am luat dupa ce vrei tu. Ba vrei o culoare, ba o alta culoare. Am facut ceva clasic:

[Link Imagine]

PS: Daca mai vad vreo cerere de a ta, cu detalii amestecate , o voi trimie la cos!
 SpeedExpress

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 22 Ian 2011 - 7:15
mersi frumos este misto
 BaCk

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 22 Ian 2011 - 9:49
Te-aș ruga și eu ceva, evită să folosești cuvântul „mișto”, este folosit de toți țăranii pe messenger.
 Cretsu`

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 22 Ian 2011 - 12:11
BaCk a scris:
Te-aș ruga și eu ceva, evită să folosești cuvântul „mișto”, este folosit de toți țăranii pe messenger.
Scuze ca ma bag, dar aici chiar mi-am iesit din minti. Ce treaba ai tu cu asa zisi "tarani"? Sa stii ca multi locuitori din zonele rurale au ajuns medici buni, informaticieni, e.t.c. Toti credeti ca oamenii ce locuiesc in sate/ comune sunt niste prosti. Uite de aceea Romania a ajuns unde a ajuns, din cauza unora.
 ElyoS

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 22 Ian 2011 - 23:18
Prin tărani nu cred că s-a referit la acei oameni ce locuiesc la sat..mai mult la un tip de oameni de pe messenger( care işi bat joc de limba romană )

Presupun că este rezolvată cererea.
Sa inchida cineva :)
 BaCk

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld Sam 22 Ian 2011 - 23:31
=>subiect închis
 Continut sponsorizat
Rang:

MesajSubiect: Re: Banner GraphicWorld

Copyright © 2013 - Toate drepturile rezervate