Motanel Tutorials

AcasaAcasa  RegulamentRegulament  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului?

Navigare :: Imagini
AutorMesaj
 EuropeanDeity
Rang: Prieten bun

Respetarea regulilor 100%

Vezi profilul utilizatorului
MesajSubiect: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Mier 10 Feb 2010 - 10:01

Ultima editare efectuata de catre EuropeanDeity in Sam 20 Feb 2010 - 17:25, editata de 1 ori
 Cretsu`
Rang: Membru - MT™

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Mier 10 Feb 2010 - 10:41
vechi zambet
 Ada

Respetarea regulilor 75%

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Joi 11 Feb 2010 - 5:41
Nu il inteleg!
 Rylled
Rang: Fondator

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Joi 11 Feb 2010 - 6:06
Ada, nici nu trebuie zambet
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Joi 11 Feb 2010 - 11:46
Laughing Out Loud
Ada, in punga aia pe care scrie Ariel este paracetamol tocat, trage pe nas sa-i treaca raceala, nimic altceva ;P
 Kenan
Rang: Administrator

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Vin 12 Feb 2010 - 4:58
Imaginea este veche =)) Ce ma amuzat este asta

Citat :
Ada, in punga aia pe care scrie Ariel este paracetamol tocat, trage pe nas sa-i treaca raceala, nimic altceva ;P
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Sam 13 Feb 2010 - 17:26
Pai, daca fata nu stie ce e ala de tras pe nas, ce drept am eu sa-i deflorez inocenta fetii.
 Ina

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Lun 15 Feb 2010 - 3:13
Si eu care credeam ca e ariel in punga, si curata pana si nasul pe interior...
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Lun 15 Feb 2010 - 19:01
Interesanta sugestie! Nici n-o sa mai avem nevoie de batiste. Astept sa se inventeze si Ace pentru albit paru din nas, ca pica bine dupa ce speli cu Ariel =))
 javra de mic

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Joi 18 Feb 2010 - 1:23
Ada a scris:
Nu il inteleg!

Laughing Out Loud ...scuze de off topic da e prea tare raset) ...si motanel cica "nici nu trebuie" =)))
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Sam 20 Feb 2010 - 17:24
Dar imaginea asta, iar o stiti toti?

Ma bufneste rasu si acum, desi am vazut-o de N ori

Ultima editare efectuata de catre EuropeanDeity in Lun 22 Feb 2010 - 15:27, editata de 1 ori
 Kenan
Rang: Administrator

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Dum 21 Feb 2010 - 0:03
Sincer eu nu o inteleg:|.Explicati si la Wizzy , ca e cam natarau :P:))
 yuye

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Dum 21 Feb 2010 - 3:55
ton in suc propriu raset trebuia sa scrie
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Dum 21 Feb 2010 - 14:50
Nuu, ce e de ras e faza "ton in suc propiu..apa".. Cand vezi suc propriu te gandesti la sos de peste sau mai stiu eu ce... dar nu.. sucu propriu e apa...

Ultima editare efectuata de catre EuropeanDeity in Lun 22 Feb 2010 - 15:50, editata de 2 ori
 Ina

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Dum 21 Feb 2010 - 21:27
Am inceput sa nu mai inteleg bancurile seci??? Chiar nu vad legatura intre suc proriu, apa si ... divertisment :(
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Lun 22 Feb 2010 - 15:26
E o gluma mai fina.. Cine se prinde se prinde. E chiar luata de pe un sait romanesc de imagini haioase.

Apropo Ina imi amintesti de o actrita romanca : Andreea Patrascu ... aveti chiar aceeasi poza http://www.starmania.ro/poze/poze+andreea+patrascu_mjn.html
Ce chestie
:roll:
 Ina

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Lun 22 Feb 2010 - 23:51
EuropeanDeity a scris:
E o gluma mai fina.. Cine se prinde se prinde. E chiar luata de pe un sait romanesc de imagini haioase.

Apropo Ina imi amintesti de o actrita romanca : Andreea Patrascu ... aveti chiar aceeasi poza http://www.starmania.ro/poze/poze+andreea+patrascu_mjn.html
Ce chestie
:roll:

Ce chestie, e chiar poza acritei. Nu am afirmat niciodata ca as fi eu in poza, dar ma identific cu personajul "Irina" interpretat de actrita foarte bine. NU E POZA MEA , e actrita Andreea Patrascu . ;)

P.S. Numai un [cenzurat] sau redus mintal ar pune poza unui artist cunoscut afirmand ca e el, ceea ce nu e cazul meu ;). Oricum daca te-ai chinuit sa gasesti si locul de unde am luat poza, e clar ca vroiai sa faci un rau, doar ca nu ti-a mers. Mai sunt si oameni inteligenti pe lume ;)
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Mar 23 Feb 2010 - 6:24
N-a fost asa chinuitor cum ai vrea tu;P E actrita cunoscuta
ps: Sunt multi oameni cucu pe net. Nu te cunosc. Posibilitatea exista. Eu am zis ce-am vazut, nu ar trebui sa deranjeze daca nu e adevarat
 Rylled
Rang: Fondator

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Mar 23 Feb 2010 - 6:26
Daca acest topic devieaza catre o cearta, va fi inchis si trimis la cos
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Mar 23 Feb 2010 - 6:54
Scuze Motanel..Nu mai am nimic de completat..nu fac cearta.
 nysKe

Respetarea regulilor Utilizator banat

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Dum 21 Mar 2010 - 2:57
Laughing Out Loud imi place cu paiu raset))
 klassian

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Sam 15 Mai 2010 - 5:57
cum sa te droghezi cu Ariel ? Venish e mai bun !!
 Tinux

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Vin 18 Iun 2010 - 4:05
klassian a scris:
cum sa te droghezi cu Ariel ? Venish e mai bun !!

LOL de acord cu tine raset
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului? Vin 18 Iun 2010 - 4:31
Tinux, atentie la folosire de limbaj messenger/chat !
 Continut sponsorizat
Rang:

MesajSubiect: Re: Ton In suc propriu ? :)) Alternative pentru folosinta Arielului?

Copyright © 2013 - Toate drepturile rezervate
Design creat si codat de Alexandru Miron si Stefan Patrascu