Motanel Tutorials

AcasaAcasa  RegulamentRegulament  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Familia lui Obama se muta la Casa Alba .

Navigare :: Imagini
AutorMesaj
 EuropeanDeity
Rang: Prieten bun

Respetarea regulilor 100%

Vezi profilul utilizatorului
MesajSubiect: Familia lui Obama se muta la Casa Alba . Lun 8 Feb 2010 - 3:01
Imi place de Obama, dar hai sa recunoastem ca Imaginea asta e haioasa!raset

Familia lui Obama se muta la Casa Alba !

Rylled
Rang: Fondator

MesajSubiect: Re: Familia lui Obama se muta la Casa Alba . Lun 8 Feb 2010 - 3:09
Doamne :shock: , cum de.... wow.... nu cedeaza masina ? :affraid: , cred ca-s peste 200 de persoane
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Familia lui Obama se muta la Casa Alba . Lun 8 Feb 2010 - 3:16
Stii bancul cu somalezii: Cati somalezi incap intr-un autobuz? Toti! Iata dovada! Sper sa nu-i ia vantu de la inaltimea aia
 lulu
Rang: Membru - MT™

MesajSubiect: Re: Familia lui Obama se muta la Casa Alba . Lun 8 Feb 2010 - 4:02
E trucata poza aia 100% se puteau intampla :
Ca masina sa se ridice in 2 rotii de la atata greutate
Ori intra in nisip de la greutate doar nu e asfalt.
Ce arcuri are frate masina aia...
orcum super
 NiKe
Rang: Membru - MT™

Respetarea regulilor 50%

MesajSubiect: Re: Familia lui Obama se muta la Casa Alba . Lun 8 Feb 2010 - 6:25
Cedeaza ca in spate se vede ca sa lasat in jos raset
 EuropeanDeity

MesajSubiect: Re: Familia lui Obama se muta la Casa Alba . Lun 8 Feb 2010 - 6:36
si mie mi se pare ca se cam lasa pe spate.
Cel din stanga de sus de tot care sta pe o saltea indoita e gata sa pice oricand si nu se alerteaza nimeni... asta e ciudat biggrin
Nu stiu daca e trucata
 yuye

MesajSubiect: Re: Familia lui Obama se muta la Casa Alba . Lun 8 Feb 2010 - 7:14
cred ca e trucata zambet
adica atata greutate in spatele camionului? ce sa fie acolo o scandura? care oricum nu ar putea tine atata greutate oameni si sacii aia ies in afara camionului
si dupa cum vedeti camionul e pe nisip raset atata greutate pe nisip? + iese cam mult praf din spatele rotilor adica viteza biggrin nu ar putea avea caminonul ala viteza cu greutatea aia si pe nisip ...
 Rylled
Rang: Fondator

MesajSubiect: Re: Familia lui Obama se muta la Casa Alba . Lun 8 Feb 2010 - 8:35
Eu nu cred ca-i trucata, deoarece umbrele is acolo unde trebuiesc sa fie. Plus ca camionul este intr-un sant. O dovada ca este un fel de drum parcurs mai des de astfel utilaje, masini, etc. E probabil ca acolo nisipul sa fie mai solid, fiind presat foarte des. Iar judecand dupa roti, pare un camion solid si viteaza cu care merge nu este mare de loc. Altfel s-ar fi vazut putin blur (incetosat)
 Continut sponsorizat
Rang:

MesajSubiect: Re: Familia lui Obama se muta la Casa Alba .

Copyright © 2013 - Toate drepturile rezervate
Design creat si codat de Alexandru Miron si Stefan Patrascu