Motanel Tutorials

AcasaAcasa  RegulamentRegulament  FAQFAQ  CautareCautare  MembriMembri  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  

Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash

Navigare :: Adobe Flash CS4
AutorMesaj
 Rylled
Rang: Fondator

Respetarea regulilor 100%

Vezi profilul utilizatorului
MesajSubiect: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Mar 15 Sept 2009 - 3:42

[Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]

Ultima editare efectuata de catre Motanel in Joi 8 Oct 2009 - 2:03, editata de 1 ori
 v1sE
Rang: Membru - MT™

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Mar 15 Sept 2009 - 3:54
Mersi Mult Moane
Ai depus munca grea... eu am prins ceva inainte sa postezi tutorialu`l de la tine din pc , imi este mai usor acum zambet

Ultima editare efectuata de catre visE in Mar 15 Sept 2009 - 8:21, editata de 2 ori
 Kenan
Rang: Administrator

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Mar 15 Sept 2009 - 5:48
multumim motane cat l-am asteptat indragostit
 yuye
Rang: Prieten bun

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Mar 15 Sept 2009 - 10:28
e frumos Motanel, si nici nu e foarte greu felicitari pt si multumim de asemenea tutorialul e foarte explicit felicitari tineo tot asa !
 ragazzo

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Mar 15 Sept 2009 - 10:47
bravo,foarte frumos...tot respectu !
 SpiK3

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Lun 28 Sept 2009 - 4:18
mane e super tutorialul dar de unde mai gasim si noi niste FLA-uri in afara de alea de la tine???
 FirstTime

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Joi 19 Noi 2009 - 9:00
Daca vrei FLA-uri da click sub tutorial acolo unde scrie " Click aici pentru o sumedenie de Flash-Intros" .
 SpiK3

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Joi 19 Noi 2009 - 10:40
FirstTime < ;x Laleagane a scris:
Daca vrei FLA-uri da click sub tutorial acolo unde scrie " Click aici pentru o sumedenie de Flash-Intros" .
Prietene scuza-ma ca indraznesc sa te intreb dar tu STI SA CITESTI????
 Herra

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Joi 19 Noi 2009 - 10:44
Termina'ti pentru a nu se ajunge la un conflict..! adevarul este ca FirstTime a inteles gresit sau a citit gresit..!
 gexman

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Vin 22 Ian 2010 - 8:35
Motanel imi trebue un program sau iau de acolo Click aici pentru o sumedenie de Flash-Intros intru in el si gata ?
 Rylled

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Vin 22 Ian 2010 - 8:41
Uite aici flash cs4 [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
 NiKe

Respetarea regulilor 50%

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Sam 30 Ian 2010 - 14:15
Frumos dar de unde pot downlodat si eu programu? Ca lam cautat si nu il gasesc
 NimenyAltu

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Sam 30 Ian 2010 - 18:12
salutare , am si eu o intrebare motanel . Eu daca vreau sa pun acest intro (ex) pe un forum cum trebuie sa procedez? ca de editat il editez (recunosc , ca am vazut cateva chestii in tutorial) dar nu stiu cum sa fac sa-l pun pe forum (pot? eu cred ca da) si te rog mult zimi si mie (mai exact) ce trebuie sa fac sau daca i-mi trebuie un cod ceva pentru forum . multumesc anticipat
 Rylled

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Sam 30 Ian 2010 - 22:38
1: [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
2: [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
Dar ca-sa salvezi format .mov iti trebuie sa ai instalat quik time player 7
Apoi uploadezi prezentarea pe youtube
 NimenyAltu

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Dum 31 Ian 2010 - 4:20
da ms am quik si am salvat dar nu stiu exact cum sa procedez sa-l pun ca intro pe forum (adica inainte sa intre pe forum sa arate intro-ul care il am) stiu ca ma injuri raset ms
 Rylled

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Dum 31 Ian 2010 - 4:22
NimenyAltu, Cititi regulamentul.
Daca mai folositi limbaj de messenger/chat veti primi ban

Daca aveti forum facut pe forumgratuit, atuni ei se ocupa de paginile html legate de forumul dumneavoastra
[Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
 NimenyAltu

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Dum 31 Ian 2010 - 6:43
scuze de limbaj si multumesc pentru ajutor chiar daca sincer nu am inteles ce am gasit acolo (stiu ca de vina e creierul meu) nu reusesc deloc sa pun acel intro nu i-mi dau seama ce coduri trebuie sa folosesc pentru ca ce i-mi dau acolo i-mi face ceva aiurea si eu vreau ca in momentul in care cineva baga adresa la forumul meu sa-i apara prima data un intro (decat intro-ul) pe care l-am facut si bineinteles la final cumva sa apara un buton "enter" sau daca e posibil doua ceva de genu "portal" si "forum" dar cred ca nu e asa simplu (poate pentru tine e usor) si nici nu ma astept sa-mi explici mai pe larg (mura in gura) oricum multumesc si multa bafta in continuare ca faci treaba foarte buna

Ultima editare efectuata de catre NimenyAltu in Dum 31 Ian 2010 - 7:52, editata de 1 ori
 RoCkKiD

Respetarea regulilor Utilizator banat

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Dum 31 Ian 2010 - 6:49
NimenyAltu, Citeste te rog regulamentul.
Daca vei mai folosi limbaj de messenger/chat vei fi banat.
 NimenyAltu

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Dum 31 Ian 2010 - 14:31
cred ca pana aici a fost oricum multumesc de ajutor numai bine
 NiKe

Respetarea regulilor 50%

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Dum 31 Ian 2010 - 16:22
Motane unde pot sa gasesc flash intro ca linku care lai dat mai sus nu mai e bun
 Rylled

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Dum 31 Ian 2010 - 21:17
Aici [Doar administratorii au dreptul sa vada acest link]
 gexman

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Vin 5 Feb 2010 - 10:34
Cum imi dau seama care este layeru cu text?
 v1sE

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Vin 5 Feb 2010 - 11:58
Dai dublu click pe text puna ajungi la el si dupaia ai sa-l vezi in paleta de layere.
 NimenyAltu

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Lun 8 Feb 2010 - 2:03
Am modificat cum am vrut si am facut upload pe youtube . Eu vreau sa-l bag intr-o fereastra mai mica pe pagina de start si pana acum nu prea am reusit decat daca luam codul dupa youtube si bineinteles ca i-mi dadea si playerul ala al lor sau ce e care i-ti da meniu si eu a-si vrea sa nu se vada decat filmuletul fara play stop si alte butoane poate e un cod ceva si i-mi spuneti si mie :P multumesc.
 Coding

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash Mier 17 Feb 2010 - 10:23
Motanele eu am tot caut adobe flash dar nu gasesc nimic....poti sa pui si tu un link bun?
 Continut sponsorizat
Rang:

MesajSubiect: Re: Cum sa editezi un Flash-Intro in Adobe Flash

Copyright © 2013 - Toate drepturile rezervate
Design creat si codat de Alexandru Miron si Stefan Patrascu